Geri Ödeme ve İade Politikası

Sitemizde satılan dijital ürünler için iade işlemi, sadece video kaydı ile ürünü aktifleştirirken sorun yaşayan müşterilerimiz için geçerlidir. Bu durumda, müşteri iade talebinde bulunabilir ve geri ödeme işlemi yapılır.

Diğer durumlarda, sitemizde satılan dijital ürünler için iade işlemi uygulanmamaktadır. Ancak, değişim talepleri kabul edilmektedir.

Değişim Koşulları ve İade Koşulları:

  • Birçok dijital lisans sağlayan firmalar iade işlemi uygulamamaktadır. Ancak biz, müşterilerimizin memnuniyetine olan bağlılığımızdan ötürü, siz değerli müşterilerimizi herhangi bir mağduriyete uğratmamak için bazı koşullarda iade imkanı sunmaktayız. Bu özel yaklaşım, müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğuna olan inancımızın bir yansımasıdır. Ancak, bu imkanın suistimal edilmemesi ve adil bir şekilde kullanılması için iade işlemi tamamen firmamızın inisiyatifine bağlıdır. Müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmayı ve onların memnuniyetini sağlamayı hedeflerken, aynı zamanda bu özel imkanın dürüstçe ve doğru şekilde kullanılmasını da sağlamaktan gurur duyuyoruz.
  • Yazılım Ürünlerinde İptal/İade ve Cayma Hakkı;
    Tüketici hakları kanunu, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Madde’nin (ğ) bendinde (Bkz: http://www.resmigazete.gov.tr/eskile…20141127-6.htm) “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.” belirtildiği üzere Müşteri, söz konusu yazılım ürününü satın alma işlemi sağladıktan sonra iptal/iade veya cayma hakkı kullanamaz. İptal/iade ve cayma işlemi yapılabilmesi için, yazılım üzerinde giderilemeyen bir mağduriyet olması esastır. 
  • Ürünü satın aldıktan sonra, herhangi bir nedenden dolayı değişim talebinde bulunmak isterseniz, lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
  • Değişim talepleri, ürün satın alındıktan sonraki 14 gün içinde yapılmalıdır. (Belli süre içerisinde kullanılması gereken ürünlerde bu durum geçersizdir.)
  • Değişim talepleri, yalnızca aynı dijital ürünle yapılabilir.
  • Değişim talebi onaylandıktan sonra kişiye aldığı ürünle ilgili yeni bir kod gönderilir.
  • Ancak unutmamalısınız ki dijital ürünlerde art niyetli kişilerden firmamızı korumamız adına gerekli kanıtları bizlere sunmalısınız. Aksi takdirde iade veya değişim talebiniz onaylanmayacaktır.

İletişim:

İade veya değişim talepleri, veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletisim@serilisans.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, size en kısa sürede yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.